Novinky

18.03.2019 Staročeská zahrádka - první rýpnutí

Vážení rodiče, spolupracovníci a přátelé CDM, v rámci našeho projektu "Staročeská zahrádka" si Vás dovolujeme pozvat na první dostaveníčko s rýči, hráběmi a opečenými buřtíky. Pátek 22.3.2019 od 14:30 do 16:30 hodin

07.03.2019 Hledáme pomocníky!!!

Již nyní hledáme dobrovolníky na připravované akce - Stezka odvahy - 30. 4. (Kateřina Trylčová), Pohádkový les 11. 5. (Marie Vlčková) a následně i Dětský den 1. 6. (Marie Vlčková). Hlaste se prosím buď osobně nebo telefonicky. Předem všem moc děkujeme.

15.02.2019 Letní tábory - ZMĚNA

Z organizačních důvodů se mění obsazení táborů na základně Kyjov u Krásné Lípy. Kyjov V. turnus na téma "Madagaskar" s hlavním vedoucím Tomášem Lanšperkem se přesouvá na termín Kyjov I. turnus a jako hlavní vedoucí Kyjov V. turnus pojede Veronika Matoušková s tématem Minecraf. Děkujeme za pochopení.

04.12.2018 INFO Itálie

Ve složce "ke stažení" (přihlášky a informace) naleznete informace k ozdravnému pobytu v Itálii.

1. Společenský ples CDM

27.02.2019 V sobotu 16. února proběhl v Domě kultury 1. Společenský ples Centra Dětí a Mládeže, kterého se zúčastnilo na dvě stovky dospělých z řad  veřejnosti, a proběhl v naprosto pohodové atmosféře. Doufáme tedy že se stane novou příjemnou tradicí v České Kamenici. V úvodu se představily dětské pohybové zájmové útvary Tizzians v choreografii Katky Trylčové a Pomkies v choreografii Gabči Roučové, poté pronesla svou zdravici ředitelka CDM Hanka Podlahová a než začala produkce kapely W-MUSIC, shlédli jsme ještě ukázky společenských tanců v podání Jakuba Schneidera s partnerkou. Půlnoční představení ARTE LEVITE bylo pro všechny nevšedním zážitkem. CDM děkuje všem sponzorům plesu, bez nichž by určitě nebyl tak fajn, jmenovitě: CK Evě Šulcové Č. Lípa a CK ROKOKO Romaně Baštové, GOLDEN GATE Spoření do zlata stříbra (ul. Smetanova naproti Samoobsluze Pramen) - Jiřímu Trylči, JAW.cz s.r.o., Kolokrámu K. Šenov, Lékárně VIA, Tattoo Imra, MEREVA – pí. Mervínské, Kadeřnictvím FOUR a MAMBA, Restauracím U Kašny a Starý klub, Pivovaru Kotouč,Zelenině na náměstí v ČK, Cukrárnám Raffaella a na náměstí v ČK - Janě Koníkové, Pizzerii na náměstí v ČK, Vinotéka Lilie -  Lilianě Kamenické, Řeznictví Jimi maso - Jindřichu Kny, Maso uzeniny PATOPekárna HEaFI, Elektro Maněna, Dárkovně Č. Kamenice, STYL svět bižuterie, Barvy laky Zíta Č. Kamenice, Antiguestore M+M Cibulkovi, Prodejně krmiv - Potočková, Preciosa Lustry a.s.,České spořitelně Č. Kamenice, Trafice Camel, Krámku manželů Kábů, Obchůdku Pavouček na náměstí v ČK, Cyklosport - Edu Vilkusovi, Květince na náměstí v ČK - Evě Kobližková, MIVET - Ivetě Moudré, a v neposlední řadě děkujeme řadě sponzorů mezi fyzickými osobami, které podporují činnost CDM. Již nyní se těšíme na ples v příštím roce!