Novinky

17.05.2019 Výsledky zápisu do školní družiny na školní rok 2019/2020

Všechny děti, jejichž rodiče se dostavili k zápisu do školní družiny, jsou přijaté!

09.04.2019 Fotogalerie jídel z naší školní jídelny

V sekci "školní jídelna - fotogalerie" průběžně naleznete fotografickou dokumentaci jídel pro naše strávníky. Fotodokumentace se bude stále doplňovat.

07.03.2019 Hledáme pomocníky!!!

Již nyní hledáme dobrovolníky na připravovanou akci Dětský den 1. 6. (Hana Podlahová). Hlaste se prosím buď osobně nebo telefonicky. Předem všem moc děkujeme.

1. Společenský ples CDM

27.02.2019 V sobotu 16. února proběhl v Domě kultury 1. Společenský ples Centra Dětí a Mládeže, kterého se zúčastnilo na dvě stovky dospělých z řad  veřejnosti, a proběhl v naprosto pohodové atmosféře. Doufáme tedy že se stane novou příjemnou tradicí v České Kamenici. V úvodu se představily dětské pohybové zájmové útvary Tizzians v choreografii Katky Trylčové a Pomkies v choreografii Gabči Roučové, poté pronesla svou zdravici ředitelka CDM Hanka Podlahová a než začala produkce kapely W-MUSIC, shlédli jsme ještě ukázky společenských tanců v podání Jakuba Schneidera s partnerkou. Půlnoční představení ARTE LEVITE bylo pro všechny nevšedním zážitkem. CDM děkuje všem sponzorům plesu, bez nichž by určitě nebyl tak fajn, jmenovitě: CK Evě Šulcové Č. Lípa a CK ROKOKO Romaně Baštové, GOLDEN GATE Spoření do zlata stříbra (ul. Smetanova naproti Samoobsluze Pramen) - Jiřímu Trylči, JAW.cz s.r.o., Kolokrámu K. Šenov, Lékárně VIA, Tattoo Imra, MEREVA – pí. Mervínské, Kadeřnictvím FOUR a MAMBA, Restauracím U Kašny a Starý klub, Pivovaru Kotouč,Zelenině na náměstí v ČK, Cukrárnám Raffaella a na náměstí v ČK - Janě Koníkové, Pizzerii na náměstí v ČK, Vinotéka Lilie -  Lilianě Kamenické, Řeznictví Jimi maso - Jindřichu Kny, Maso uzeniny PATOPekárna HEaFI, Elektro Maněna, Dárkovně Č. Kamenice, STYL svět bižuterie, Barvy laky Zíta Č. Kamenice, Antiguestore M+M Cibulkovi, Prodejně krmiv - Potočková, Preciosa Lustry a.s.,České spořitelně Č. Kamenice, Trafice Camel, Krámku manželů Kábů, Obchůdku Pavouček na náměstí v ČK, Cyklosport - Edu Vilkusovi, Květince na náměstí v ČK - Evě Kobližková, MIVET - Ivetě Moudré, a v neposlední řadě děkujeme řadě sponzorů mezi fyzickými osobami, které podporují činnost CDM. Již nyní se těšíme na ples v příštím roce!